Tvarovaná filtrační polomaska Spiro P2 s ventilkem a aktivním uhlím (respirátor FFP2)

Značka: CXS
119 Kč / ks 119 Kč bez DPH
SKLADEM ✓
Můžeme doručit do:
23.4.2021

Filtrační tvarovaná polomaska s ventilkem a aktivním uhlím

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato filtrační polomaska je vhodná k ochraně dýchacích cest před toxickými i netoxickými částicemi a aerosoly. Používá se jednorázově, maximálně v délce jedné směny.

Respirátor Spiro P2 patří do kategorie FFP2 s vysokou účinností filtrace. Maximální koncentrace do 12× PEL / OEL nebo 10× APF.

Ergonomicky tvarovaná polomaska je vybavena kovovou nosní sponou a pěnovou výztuhou. Díky tomu maska sedí velmi těsně přes obličej i nos a zároveň nezpůsobuje bolestivé otlaky. Polomaska Spiro P2 využívá polypropylenové filtrační médium a vrstvu aktivního uhlí, která poskytuje ochranu před zápachem, způsobovaným některými plyny a výpary.

Díky nastavitelným páskám se 4 uchycovacími body maska velmi těsně sedí na obličeji. Výdechový ventilek snížuje náročnost vydechování a zlepšuje komfort při používání polomasky.

Respirátor je vhodný pro náročnější práce ve stavebnictví, zemědělský průmysl a lesnictví, strojírenství, vodárenský průmysl a údržby.


Pro vyšší úroveň ochrany najdete v naší nabídce respirátory v kategorii FFP3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
? Úroveň ochrany dýchacích cest: FFP2
Kategorie: 2 (EN 149:2001 + A1:2009)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

CXS, nebo také Canis Safety, je český výrobce pracovních a volnočasových oděvů, obuvi a ochranných prostředků. Kromě vlastní výroby, kterou zajišťuje více než 700 zaměstnanců, je Canis také distributorem globálních značek pracovních ochranných oděvů a pracovních pomůcek.

V sortimentu značky CXS najdete pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečení pro volný čas.

Díky velké kapacitě vlastních šicích dílen poskytuje CXS i speciální zakázkovou výrobu, potisk a vyšívání oblečení.

Nejoblíbenější produkty jsou dětské rukavice Drago a Mike. Ze sortimentu pro dospělé pak pracovní rukavice Brita černé, Alvaros a Technik.