Jezírková fólie AKWEN 6×25 m

Značka: Marma
5 600 Kč / balení 4 628,10 Kč bez DPH 37,30 Kč / 1 m2
Na objednávku
Můžeme doručit do:
2.6.2021
Položka byla vyprodána…

Folie AKWEN je třívrstvá fólie pro zakládání jezírek či menších zahradních nádrží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKWEN je třívrstvá fólie, která vám umožní vytvořit cenově dostupný zahradní rybníček. Fólie je na jedné straně zelená a na druhé modrá. Díky tomu lze použít jako viditelnou stranu tu barvu, kterou upřednostňujete.

Tloušťka fólie je 0,4 mm.

Při prvním plánování stavby rybníka začněte stanovením hranic nádrže. Dělá se to typicky dřevěnými špalky spojenými provázkem, nebo barevnou stuhou (ta je viditelná z různých částí zahrady, což výrazně přispěje k určení optimálního tvaru před vykopáním).

Stěny nádrže nemohou být rovné. Je nutné zajistit určitý úhel spádu stěn. Nejlépe v terasách v různé hloubce. Především nezapomeňte na terasy pro vodní rostliny. Podklad nádrže musí být očištěn od skla, kamenů, či jakýchkoliv ostrých předmětů, které mohou fólii poškodit.

Podklad podsypeme několika centimetrovou vrstvou písku. Ten překryjeme nejlépe stavební geotextilií a na takto připravený podklad lze pokládat fólii AKWEN. Pokládání fólie by mělo probíhat za slunečného počasí a při teplotách nad 20 °C. Fólii natáhneme nad výkopem a pak ji spustíme tak, aby se jako první dotýkala dna v jeho nejhlubším místě. Fólie by měla být volná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sítě a fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55 kg
Šířka: 6 m
Délka: 25 m
Tloušťka materiálu: 0,4 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: