Naše partnerství

Rodinné centrum Rosteme spolu, z.s.

Kam bychom to v budoucnu dotáhli bez dětí? S radostí pomáháme malým i větším dětem v Montessori dílničkách a volnočasových kroužcích v dětském centru Rosteme spolu v Třinci.

 

Kam s ním

Skvělý projekt s mapováním odběrných míst. Najdete zde přehlednou mapu míst, kde lze recyklovat, upcyklovat nebo znovu použít cokoliv. Jsme jednou z provozoven, které bezodpadově zužitkují nevyužité obaly nebo výplňové materiály. Krabice tak nemusí putovat znovu do papíren ani na smetiště a dostanou druhý život v té nejkratší možné cestě u sousedů.

 

Udržitelný eshop

O vztahu k přírodě a k životnímu prostředí nestačí jen mluvit. Musíme jít příkladem. A proto v Garden Style pracujeme každý den na minimalizaci odpadů, na ekologickém balení a používání recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Díky našemu dlouhodobému úsilí a systematickém minimalizování dopadů na životní prostředí jsme certifikovaný Udržitelný eshop.

 

Sázíme stromy, z.ú.

Z přírody si mnohé bereme a tak bychom do ní také měli mnohé vracet. Proto se účastníme vysazování stromů v Česku v rámci aktivit Sázíme stromy. Zapojit se můžete kdykoliv i vy. Přispět lze finančním darem, spolupracovat na výsadbě, nebo obdarovat novým stromem kolegy, obchodní partnery, nebo své blízké.

 

Vyhledávač českých eshopů

Obchodak.online je pomocníkem při výběru vhodného internetového obchodu pro vaše nákupy. Pomůže vám ušetřit čas i peníze a vyhnout se problémům nebo podvodům. Najdete zde nejen informace o jednotlivých eshopech, ale také rady a tipy pro bezpečné a spokojené nakupování na internetu.

 

Eko-kom

Jsme zapojení ve sdíleném systému sběru, zpětného odběru a recyklace pod číslem EK-F00220041.

 

Reduca

Mapa a online vzdělávací projekt pro bezodpadové a bezobalové obchody a aktivity. Mapa tvoří rozcestník pro zájemce o praktikování života v domácnosti bez odpadu, nebo hledají cesty, jak tvoření odpadu trochu zredukovat, nebo jak se prakticky zbavovat přebytečných obalů, které lze znovu použít. Namísto vyhození do kontejneru a nuceném průchodu recyklací tak obal rovnou může znovu posloužit a ušetřit cenné přírodní zdroje.