Zatravňovací dlažba geoSYSTEM G5 MAX - 50 mm, 50×50cm

Značka: geoPRODUCT
111 Kč / ks 91,70 Kč bez DPH 111 Kč / 1 ks
SKLADEM ✓
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Zesílená zatravňovací dlažba vhodná pro parkovací zelené plochy a řadu dalších využití, kdy je potřeba vytvořit pevnou ozeleněnou plochu s vysokým zatížením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Produkt je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Používá se k vytvrzení povrchu silnic, parkovišť, zesílení trávníku, zelených střech, koňských výběhů apod. Je alternativou k betonový dlažbám. Skutečný trávník vyztužený ekologickou mřížkou vypadá působivě, je odolný a ekologický povrch, který je také tepelně přívětivější, než sluncem rozpálená dlažba. Povrch je také velmi prospustný pro až 80% vody a tak odlehčí potřeby na odvodnění.


Plastová dlaždice umožňuje přirozenou vegetaci rostlin.

Produkt geoSYSTEM vzdoruje chemickým vlivům, jako posypové soli, čpavku, kyselým dešťům, alkoholu aj.

Rozměry: 50 x 50 [cm]
Výška: 5cm
Tloušťka stěn: 5 mm
Velikost ok: 7x7 cm (49 oček)
Množství na m2: 4ks
Materiál: polyethylen získaný 100% z recyklace
Stabilita rozměrů: +/- 3% (-30 °C až +50 °C)
Trvanlivost materiálu: minimálně 10 let
Přípustný tlak: 230 kN / náprava
Biologicky aktivní povrch: Volný povrch 78% plast 22%
Hmotnost: 2,3 kg
Odolnost vůči zatížení: 350 tun / m2
Barva: odstín černé barvy

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlaždice a tvárnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.3 kg
Výška: 5 cm
Délka: 50 cm
Šířka: 50 cm
Materiál: recyklovaný PP/PE
Nosnost: 450 t/m2
Barva: černá
Tloušťka materiálu: 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Geoproduct je polská značka, vyrábějící ekologické plastové výlisky pro dům a zahradu. Produktové řady geoBORDER a geoSYSTEM kladou důraz na recyklaci, ekologii a podporu rozvoje zeleně. Výrobky značky geoPRODUCT jsou funkční alternativou k betonovým výrobkům, které si oblíbili nejen koncoví spotřebitelé, ale i profesionálové z řad stavebních a zahradnických firem.

 

Výrobce geoPRODUCT klade značný důraz na minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí. Proto také plastové výlisky tvoří ze 100 % plastový recyklát (HDPE). Použitím druhotných surovin tak při výrobě nedochází k dalšímu zatížení životního prostředí výrobou nových ropných plastů. Kromě zpracování recyklovaných plastů jsou výrobky neutrální vůči životnímu prostředí a odolné proti negativním povětrnostním vlivům.

 

V produktové řadě geoBORDER najdeme plastové obrubníky (někdy se jím říká "neviditelné", skryté, nebo prostě zahradní obruby). Ty mají různé výšky: od 45 do 78 milimetrů. Tvarově jsou velmi stálé, odolávají vlivu UV záření a velmi snadno se s nimi pracuje. Využití nachází jako zahradní obrubníky, lemy, oddělovací prvky v zahradě, okolo stezek, chodníků a v obdobných aplikacích.

 

Druhou hlavní výrobní řadu geoSYSTEM tvoří zatravňovací a svahové tvárnice. Jsou dostupné v mnoha konfiguracích výšek, rozměrů a tříd nosnosti. Od drobných tvárnic pro pěší chodníčky až po masivní tvárnice pro přistávací plochy polních letišť. Okolo domů, na zahradách a užitkových plochách slouží ke zpevňování ploch. Výplněmi mohou být kamínky, písek nebo tráva.

 

Díky tomu, že výrobky geoPRODUCT prochází certifikací a atesty, jsou hojně používané i profesionálními stavaři.