18× Gardenbord 70 mm +54 plastových hřebů

1 445 Kč / ks 1 194,20 Kč bez DPH
SKLADEM ✓
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Předpřipravená sada 18 metrů flexibilního obrubníku Gardenbord 70 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrubníky Gardenbord 70 mm jsou flexibilní a snadno ohebné zahradní obrubníky. Jejich tvárnost umožňuje vytvořit plynulé oblouky a tvary, kterých s jinými, tužšími obrubníky, nejde dosáhnout. Spojením i pouhých dvou obrubníků lze vytvořit kruh pro dekorativní ohraničení jednotlivých keřů nebo stromků.
Vysoké ohebnosti obrubníku Gardenbord využijete při kopírování klikatých chodníků a stezek, tvorbě ornamentů nebo ohraničování zamulčovaných ploch okolo jednotlivých solitérních prvků v zahradě nebo sadu.
Obrubník má praktický způsob fixace k podkladu – podstavu tvoří samostatné otvory pro hřeby. Do nich lze použít plastové i kovové hřeby. Díky absenci podélných příček a výztuží má obrubník vysokou ohebnost. Se svou 70 milimetrovou výškou je zároveň dost univerzální pro širokou škálu použití.

Zahradní obrubník je vhodný pro oddělování dekoračních ploch (např. kačírek, mulčovací kůra, písek), ozdobných záhonů, nebo pochozích stezek a dlažeb od trávníku. Obrubník pak účinně zabraňuje míchání materiálů a tím pomáhá udržet dekorativní vzhled plochy po dlouhou dobu.


Jednotlivé obrubníky se jednoduše spojují zámkových mechanizmem na okraji obrubníku. Ten už je součástí obrubníku a nevyžaduje dodatečné lepení nebo jiné zajištění spoje. Zároveň je opětovně rozebíratelný a umožňuje tak provedení budoucích úprav.

Vlastnosti obrubníku Gardenbord 70 v kostce:

montáž v přímce jednoduchost montaze obrubnik gardenbord 70 mm
montáž do oblouku  ohebnost obrubnik gardenbord 70 mm
síla materiálu sila materialu obrubnik gardenbord 70 mm
celková odolnost odolnost obrubnik gardenbord 70 mm


Materiál obrubníku je UV stabilizovaný plast. Ten dobře odolává povětrnostním vlivům a nízkým teplotám. Pro montáž a položení obrubníku na zahradě stačí i zcela běžné nářadí. Není vyžadovaná odborná montáž nebo specifické znalosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady obrubníků s hřeby
Záruka: doživotní
Hmotnost: 10.5 kg
Délka: 1000 mm
Šířka: 80 mm
Tloušťka materiálu: 4 mm
Barva: černá
Počet hřebů v sadě: 54 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: