GARDENBORD plastový obrubník 70mm

Značka: Gardenbord
62 Kč / ks 51,24 Kč bez DPH 62 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2019

Vyšší typ obrubníku, který je vhodný pro vysoké násepy, nebo i jako obrubník s viditelným oddělením zatravněné a ostatní plochy (vyčnívá nad úroveň země).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gardenbord je vynikající obrubník pro všechny instalace, kde chcete tvořit oblé tvary. Tento obrubník miluje ohýbání i do těch nejměnších možných tvarů – už sze 2 kusů uděláte krásný kruh, který ohraničí keře, jednotlivé keříky i nejmenší stromky. Pružnost materiálu, ze kterého je obrubník vyroben, umožňuje snadné tvarování hran vozovky z dlažby i z kamene.

Obrubník má velmi jednoduchou montáž. Při tvarování oblouků si ušetříte veškerou práci s ořezáváním nebo jinými úpravami. Jednotlivé kusy do sebe snadno zapadají a spojují se zámkovým mechanizmem.

Ohýbání obrubníku je možné na obě strany – tuto vlastnost oceníte u tvarování náročnějších tvarů cest i chodníků. Délka kusu je 1 běžný metr, a díky tomu snadno odhadnete předpokládanou spotřebu materiálu.

Obrubník je vyrobený z velmi odolného materiálu, který vydrží 20 a více let i ve ztížených silných povětrnostních vlivech.

Využití obrubníku: 

  • k dlažbě až o výšce 80 mm,
  • žulové kostky 8×11 cm,
  • štěrkové a hrubé povrchy,
  • trávníky,
  • kůra aj.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové obrubníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Délka: 1000 mm
Šířka: 80 mm
Tloušťka materiálu: 4 mm
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: