Plastový hřeb pro obrubníky 20 cm (univerzální)

3,50 Kč / ks 2,90 Kč bez DPH 3,50 Kč / 1 ks
SKLADEM ✓
Můžeme doručit do:
6.2.2023
Možnosti doručení

Plastový hřeb pro zahradní obrubníky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotvící hřeby pro skryté (neviditelné) plastové obrubníky najdete v naší nabídce ve 3 délkách:

Tyto plastové kotvící hřebíky můžete libovolně kombinovat se všemi obrubníky značek Ekobord, Geoborder a Gardenbord. Pro měkká podloží se hodí větší délky hřebů, zatímco pro pevnější půdu a stávající kvalitní trávník postačují i kratší délky.

Ke každému metru rovného obrubníku pořiďte 3 hřeby. K obrubníkům v obloucích a křivkách pak 5 hřebů na jeden metr délky.


Pokud budete obrubníky instalovat do měkkých podloží, (kyprá půda, jemný štěrk, pískové nebo jílové půdy), je plastový hřeb dobrá volba. V případech, kdy si nejste jistí typem podloží, nebo máte tvrdý podklad (půda s častým výskytem kamenů, velmi vyschlá hlída, stavební suť), vyberte si mezi naší nabídkou 20 nebo 25 centimetrových ocelových hřebů.

Plastové hřeby jsou z kvalitního recyklátu, který je UV stabilizovaný, a zdravotně nezávadný. Hřeb je určený pro teploty v rozmezí -30 °C až +80 °C. Odolný proti působení bakterií i plísní, snáší dlouhodobý kontakt s vodou.

TIP: plastové hřeby doporučujeme zatloukat měkčí gumovou paličkou, namísto běžného kovového kladívka. Nebudou se jim potom lámat a odštěpovat hlavičky, které fixují obrubník k podkladu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřeby pro obrubníky
Záruka: doživotní
Hmotnost: 0.016 kg
Délka: 20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: